СТО Альт-Стар Сервіс

Київ

Будіндустрії 6
Пн-Сб: 9-18:00
СТО
Садова 70А/110, сектор В, п. 111
Пн-Сб: 8-20:00
СТО
Бориспільська, 7
Пн-Сб: 9-18:00
СТО
Новокостянтинівська 1В, Бокс 194, 195
Пн-Сб: 9-18:00
СТО
Велика Кільцева, 4Б
Пн-Сб: 9-18:00
Майстерня
Садова, 70-А/110, п.176
Пн-Сб: 8-20:00
Вс: 9-18:00
Майстерня
Перова, 19, м.6-А
Пн-Вс: 9-18:00
Майстерня
Вереснева, 24
Пн-Сб: 9-18:00
Майстерня

Вишневе

Київська, 1 (Озерний)
Пн-Сб: 9-18:00
СТО

Бровари

Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)
Пн-Сб: 9-18:00
СТО
Київська 227/1
Пн-Сб: 9-18:00
СТО

Рівне

Млинця, 25
Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00
СТО

Івано-Франківськ

Івано-Франківськ
Ребета, 6А
Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00
СТО
Івано-Франківськ
с. Угринів,
Лесі Українки 48
Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00
СТО
Івано-Франківськ
Висока 36
Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00
СТО
Івано-Франківськ
Декабристів 45а (Никитинці)
Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00
СТО

Луцьк

Луцьк
Рівненська, 112а
 
Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00
СТО

Виберіть найближчий до Вас пункт сервісного обслуговування

Ремонт та обслуговування автомобілів – це невід’ємна частина експлуатації транспортного засобу, яку має виконувати власник. Звичайно ж, далеко не кожен автомобіліст має достатньо знань та навичок, щоб виконати ремонт авто самотужки. Особливо гострою стає проблема при серйозних збоях та несправностях. У таких ситуаціях слід заручитися підтримкою професійних майстрів станції технічного обслуговування «Альт-Стар».

Основна спеціалізація нашої компанії – ремонт стартерів та генераторів. Це складне конструктивне обладнання, що складається з електронного і механічного блоку. Досвідчені фахівці та професійні діагностичні інструменти дозволяють виконувати відновлення будь-якої складності незалежно від марки та року випуску автомобіля. Важливо, що для зручності клієнтів працює ціла мережа, що дозволяє завжди знайти СТО поблизу.

Ремонт автомобілів у СТО Alt-Star надає такі вигоди:

 • оперативне вирішення технічної проблеми;
 • точна діагностика та чіткий перелік проведених робіт;
 • використання сучасного ремонтного обладнання;
 • уважний індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • гарантія на оригінальні запчастини та виконані роботи.

Майстри нашої станції технічного обслуговування автомобілів завжди готові провести відновлення та надати професійну допомогу у вирішенні складних технічних проблем з авто.

Коли потрібно приїжджати в автосервіс

Багато автовласників вважають, що пошук найближчого СТО необхідний лише у разі поломки транспортного засобу. Але це дуже неправильний підхід до експлуатації машини. Автовиробник чітко прописують періодичність відвідування автомобільного сервісу. Більше того, у посібнику до МС чітко прописано, які роботи потрібно проводити залежно від пройденого кілометражу. Ігнорування таких рекомендацій призводить до необхідності ремонту автомобіля.

Якщо не враховувати планове обслуговування, відвідування авто СТО потрібне в таких ситуаціях:

 1. Помилки. Якщо під час руху або під час запуску двигуна, на панелі приладів з’являються інформативні значки. Вони є сигналізацією про наявність певної несправності. Важливо, що кожен окремий Check може вказувати відразу кілька поломок. Відповідно, щоб розібратися в ситуації, потрібна професійна діагностика.
 2. Витрата. При експлуатації транспортних засобів власники можуть помічати підвищену витрату палива чи моторного масла. Обидві проблеми говорять не лише про додаткові витрати на закупівлю ПММ, а й вимагають термінового пошуку станції технічного обслуговування автомобілів. Продовжувати рух може бути небезпечно. Крім того, подальша експлуатація лише посилить ситуацію і може закінчитися серйозною поломкою, усунути яку буде недешево.
 3. Звуки. Під час запуску ДВЗ або в процесі руху водій може помітити появу сторонніх шумів, які раніше не спостерігалися. Вони можуть мати різну природу: стукіт, скрегіт, свист і доноситися як з підкапотного простору, так і від ходової. Найчастіше самостійно виявити справжню причину їхньої появи неможливо. Але наші майстри завжди готові надати професійну допомогу у локалізації та усуненні сторонніх шумів.
 4. Рух. Поштовхи, пробуксування або не включення передачі вказує на проблеми з КПП. Це складний вузол, що складається з багатьох механізмів. Майстри нашого СТО проведуть професійну комп’ютерну діагностику, яка дозволить зазначити точну причину поломки.
 5. Управління. Розгойдування авто, стукіт та інший шум від підвіски вказує на наявність несправності. Ігнорування ситуації лише посилить проблему і призведе до виникнення нових збоїв та поломок.
 6. Електрика. У цьому аспекті симптоматика широка: двигун довго не запускається, стартер слабо крутить або не відключається, слабке освітлення, не провертається маховик під час пуску тощо. І це лише малий перелік ознак, які можуть вказувати на необхідність ремонту стартера чи генератора.

Якщо спостерігається подібна симптоматика, потрібно терміново звернутися до станції техобслуговування автомобілів.

Технічне обслуговування всіх моделей без обмежень

Станція технічного обслуговування “Альт-Стар” пропонує своїм клієнтам якісне технічне обслуговування автомобілів. Багаторічний досвід та сучасне обладнання дозволяє нам надавати професійне ТО всім автомобілям незалежно від марки, моделі та року випуску.

Далеко не кожен автовласник суворо стежить за приписами виробників. Планове обслуговування в автосервісі СТО має проводитися щороку або кожних 10-20 тисяч кілометрів пробігу. Для підтримки працездатності транспортного засобу проводять такі роботи:

 • заміна моторного масла та фільтра;
 • заміна паливного та повітряного фільтра;
 • встановлення нових свічок;
 • перевірка стану основних вузлів та деталей: гальмівна система, керування, вихлоп та підвіска;
 • наші майстри проведуть діагностику генератора та стартера, за необхідності буде виконано обслуговування вузлів.

Ці роботи дозволяють бути впевненим у надійності та працездатності вузлів та механізмів. Крім цього власник повинен відвідувати СТО автосервіс кожні 3-3 роки для проведення великого ТО. Процес потрібен кожні 50-80 тисяч кілометрів пробігу. Ця категорія технічного обслуговування включає ширший регламент відновлювальних робіт:

 1. Всі операції, що входять до проміжного ТО. Заміна всіх технічних рідин та витратних матеріалів.
 2. Повна заміна комплекту ГРМ: ремінь, ролики, натягувачі та водяна помпа.
 3. Встановлення нових ременів на допоміжні агрегати: генератор, гідропідсилювач, компресор кондиціонера. Також змінюються допоміжні елементи.
 4. Повна заміна гальмівної рідини та антифризу;
 5. Також проводиться оновлення олії в гідропідсилювачі;
 6. В обов’язковому порядку здійснюється злив відпрацьованого мастила з КПП та заливка нового;
 7. За наявності заднього моста та роздавальної коробки в них також змінюється олія.

Всі ці роботи з технічного обслуговування транспортних засобів готові виконати наші майстри. Для цього достатньо здійснити попередній запис. Оскільки компанія «Альт-Стар» є цілою мережею, то кожен клієнт може здійснити пошук запиту на смартфоні «найближче СТО від мене».

Які послуги надає автосервіс Альт-Стар Сервіс

Наш сервісний центр має досить вузький профіль роботи, що є запорукою якості послуг. Основний акцент приділено професійному ремонту генераторів та стартерів всіх моделей автомобілів. Ремонт автомобілів в Альт-Стар включає такі послуги:

 1. Ремонт стартерів. Надається повний комплекс обслуговування, який включає комп’ютерну діагностику, демонтаж та тестування на стенді. На основі проведених досліджень встановлюється причина поломки та розробляє подальша стратегія ремонту. Для відновлення можуть бути замінені щітки, бендикс, редуктор, якір, статор, що втягує і т.д.
 2. Ремонт генератора. Передбачає глибоке випробування механізму. Найчастіше причиною поломки може бути вихід із ладу: діодного мосту, підшипників, колектора, ротора, щіток тощо. Всі ці елементи швидко замінять майстри нашого автосервісу.
 3. Ремонт автокондиціонерів, обігрівачів та системи підігріву пального. Професійний інструмент дозволяє швидко діагностувати причину поломки, а досвід майстрів гарантує якісне відновлення працездатності. Широкий асортимент запчастин на складі прискорює відновлення.
 4. Повне технічне обслуговування. Щоб запобігти ремонту авто, потрібно проводити своєчасне обслуговування транспортного засобу, в якому допоможуть наші фахівці.

Це лише основний перелік послуг, який надає наше СТО з ремонту авто.

Чому краще ремонтувати авто на СТО

Навіть автовласники зі знанням та навичками в обслуговуванні транспортних засобів обирають ремонт машин на станції техобслуговування Alt Star. Цьому є низка логічних пояснень:

 1. Економія часу. Наявність професійного обладнання, досвіду та запасних частин суттєво прискорює процес обслуговування та відновлення транспортного засобу. Це стосується як заміни фільтра, так і серйозного ремонту бортової електромережі.
 2. Надійність. СТО ремонт завжди гарантує відмінну якість виконаних робіт. Не рідкість, коли за самостійних спроб обриває різьблення навіть на банальній затяжці коліс. У сервісі такі проблеми зводяться до нуля, оскільки машину обслуговує кілька людей, які використовують професійний інструмент і чітко дотримуються технічних вимог. Більше того, навіть за нестандартних ситуацій майстри можуть вирішити проблеми будь-якої складності.
 3. Безпека. Домашній ремонт несе потенційні ризики, пов’язані з опіками, ударами, ураженням струмом або зривом машини з підйомника. Професійний автомобільний ремонт усуває всі ці небезпеки для власника.
 4. Помилки. Недосвідчені дії можуть призвести до неправильної установки деталей, що закінчиться поломкою ще серйозніше: коротке замикання, псування акумулятора, вигоряння запобіжників і т.д. Фахівці Alt Star чітко розуміють, що унеможливлює подібні проблеми.
 5. Спокій. Звичайно ж, послуги вимагають матеріальних витрат, але по суті це плата за спокій та впевненість власника у надійності автомобіля.

Всі ці фактори і зумовлюють високу популярність послуг автосервісу. СТО Alt Star гарантує високу якість послуг, що надаються.

Переваги СТО Альт-Стар Сервіс

Нам довіряють свої автомобілі багато власників, які залишаються задоволені високою якістю виконаних робіт. Це пояснюється рядом переваг:

 • СТО укомплектована професійним обладнанням;
 • великий штат досвідчених майстрів, які регулярно проходять підвищення кваліфікації;
 • надаємо відносно вузький перелік послуг, що забезпечує високу якість ремонту.
 • проводиться комплексна діагностика, що дозволяє точно встановити причину поломки;
 • перед ремонтом складається кошторис із переліком робіт та деталей, які підтверджує клієнт;
 • в наявності широкий асортимент якісних запчастин до генераторів та стартерів;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє врахувати всі побажання;
 • гарантія якості на виконані роботи.

FAQ

Які роботи проводяться на СТО?

Автосервіс «Альт-Стар» має вузьку сферу діяльності та надає професійний ремонт стартерів та генераторів. Крім цього, здійснюється комплексне технічне обслуговування автомобілів.

Яка гарантія на роботи?

У роботі використовуються тільки якісні запчастини, що дозволяє надавати тривалу гарантію на запчастини та проведені роботи.

Де знаходяться СТО Альт-Стар Сервіс?

Для якісного ремонту авто, достатньо ввести у браузері запит СТО біля мене та вибрати найближчий сервіс «Альт-Стар» у Києві та інших містах України.

Підбір за маркою автомобіля