СТО Рівне

м.Рівне вул.Мельника, 25 ⛳ Прокласти маршрут

Запис (097) 800 01 52. Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Пт: 9-18:00, Сб: 9-15:00

Станція технічного обслуговування «Рівне» спеціалізується на діагностиці, ремонті та плановому огляді автомобілів будь-яких марок, починаючи від вітчизняних виробників і закінчуючи рідкісними раритетними моделями іномарок.

Наші спеціалісти автосервісу спеціалізуються на таких видах послуг:

Усунення будь-якої несправності, вище за перераховані вузли та агрегати, починається з діагностики на автомобілі. Сама процедура, діагностика, має на увазі наявність спеціального інструменту, обладнання та навичок механіка. На щастя для Вас, все це є, у нас на сервісі.
Наявність власного складу поруч із СТО «Рівне» дозволяє проводити ремонтні роботи та заміну несправних деталей у найкоротші терміни.

Для того, щоб спростити життя нашим Клієнтам, фахівці Автосервісу «Рівне» виконують також:

  • Діагностику та ремонт ходової частини
  • Заміна технічних рідин та фільтрів
  • Проточка гальмівних дисків
  • Діагностику, ремонт моторчика печі
  • Промивання радіатора печі

Своєчасна перевірка вашого авто дозволяє оцінити робочий стан всіх вузлів, окремо взятих деталей та дати повноцінну оцінку їх стану на момент проходження ТО.
Автосервіс «Рівне» знаходиться на території вул.Мельника, 25.

Високоякісний сервіс на СТО – поряд!

Ми працюємо як за попереднім телефонним записом, так і в прядці живої черги. Особливо це важливо, якщо під час діагностики було знайдено несправності автомобіля, які можуть призвести до повної зупинки. Клікайте на точку та приїжджайте!

На нашому Автосервісі «Рівне» працюють майстри високого рівня, які не лише знають, а й люблять свою роботу. #Зарядженіпрацювати для Вас!