Заміна стартера та комплектуючих частин

Майстерня Київ «Тиса» Окружна

Київ вул. Велика Кільцева, 4Б⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Майстерня Київ «Жуляни» Авторинок

Київ вул.Садова, 70-А/110, п.176 ⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Майстерня Київ «Перова» Авторинок

Київ вул.Перова, 19, павільйон 6-А⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Майстерня Київ «Вереснева»

м.Київ вул.Вересньова, 24
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних
Мережа наших сервісних автомайстерень – це кваліфікований підхід до заміни стартерів та комплектуючих (реле, щіток, втулок, бендиксів).

Працюючи на столичному ринку вже не перший рік, ми давно сформували чітке уявлення про те, що потрібно нашому клієнту. В результаті, всі, хто приїжджають до нас, залишаються задоволеними якістю послуг, ціною та ставленням.

Зображення, фото - пристрій стартера Starters

Заміна бендикса на стартері та реле, що втягує

Ні для кого не секрет, що стартер є одним з найважливіших елементів автомобіля. Адже без нього фактично неможливо запустити двигун звичним способом. Стартер складається з багатьох частин. Деякі їх відіграють визначальну роль, інші – другорядну. Проте кожен елемент повинен бути на своєму місці і виконувати покладені на нього функції. Тільки тоді стартер дозволяє повноцінно використовувати автомобіль.
Варто відзначити, що одними з найголовніших частин представленого агрегату є бендикс і реле стартера, що втягує. Саме із проблемами цих елементів фахівці сервісів стикаються найчастіше. Заміна втягує на стартері здійснюється нашими співробітниками практично «з заплющеними очима». Адже ми досконало знаємо всі нюанси своєї діяльності та маємо колосальний досвід.
Ще одним уразливим елементом стартера є його бендікс. Ця деталь також часто впливає на роботу автомобіля, ускладнюючи життя автовласнику. З цією проблемою наші фахівці також справляються “на раз”. Приїжджайте до нас, і ви в цьому переконаєтесь!

Заміна втулок стартера та щіток у Києві

Звичайно, крім вищезгаданих поширених несправностей, звичне «життя» стартера можуть порушити і багато інших несправностей. Представлений елемент включає близько 50 елементів і, цілком природно, кожен з них може в якийсь момент вийти з ладу. Тому будь-якому ремонту має передувати попередня діагностика. Тільки вона дозволить фахівцеві точно визначити, що потрібно для відновлення агрегату. Можливо, в конкретному випадку вийшли з ладу втулки, або потрібна заміна щіток стартера. У Києві сьогодні працює чимало компаній, що займаються авторемонтом. Є й багато «гаражних» фахівців, які пропонують відновлення тих чи інших агрегатів авто.
Незважаючи на всю різноманітність пропозицій, знайти кваліфікованого майстра не так просто. А ризикувати, звертаючись до першого умільця, що трапився, багато хто не хоче. Тим більше, що стартер – це дуже важлива частина авто, від роботи якої дуже багато залежить. Тому ми рекомендуємо вам не експериментувати з «сервісами-одноденками» або приватними майстрами, які працюють у гаражах без ліцензії та відповідного обладнання. Звертайтесь до нас, якщо ви цінуєте якість та оперативність!
Важливою перевагою нашої компанії є те, що, окрім досвідченого персоналу та найсучаснішого обладнання, ми пропонуємо своїм клієнтам власний склад. Завдяки цьому, вам не доведеться самостійно відвідувати автомагазини і чекати, поки той чи інший елемент, необхідний для ремонту стартера, з’явиться в наявності. У нас на складі завжди є все, що потрібне для відновлення генераторів, стартерів, автомобільних кондиціонерів та інших елементів авто. При цьому ми не займаємося спекуляцією і продаємо всі запчастини за середньою ринковою вартістю.

Заміна стартера, сервіс Вас здивує!

Варто відзначити, що у нас може бути зроблена повна заміна стартера. Ціна такої процедури, звичайно, вища, ніж точковий ремонт окремих елементів. Однак такий підхід інколи є єдиним способом повернути машину на дорогу. Адже нерідкі випадки, коли стартер перебуває в настільки гнітючому стані, що ремонтувати його технічно неможливо або економічно невигідно.
У будь-якому випадку, щоб не трапилося з вашим стартером, приїжджайте до наших фахівців. Ми в найкоротший термін проведемо діагностику та визначимо основний фронт робіт, пов’язаних із відновленням працездатності вашого авто.