Ремонт автономних обігрівачів у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

СТО Київ «Жуляни» Авторинок

Київ, вул. Садова 70А/110⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Надає послуги з:

СТО Київ «Поділ»

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195) ⛳ Прокласти маршрут
Бокс 194, 195
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Бровари «Центр»

Бровари, вул. Київська, 227/1⛳ Прокласти маршрут
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб: з 9:00 до 16:00 Нд-вихідний

СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Наша мережа сервісних майстерень здійснює повний комплекс робіт з діагностики та ремонту автомобільних обігрівачів. Сучасне оснащення майстерень та професійні співробітники дозволяють нам обслуговувати всі найбільш популярні автономні обігрівачі для вантажних та легкових автомобілів.

Ремонт та діагностика автомобільних обігрівачів

Всі люблять комфорт і цей комфорт в автомобілі в холодні часи забезпечують автономні обігрівачі. Сьогодні вони стали обов’язковим елементом у вантажному автомобілі, що виконує дальні рейси, тому що водії в кабіні не тільки працюють, а й відпочивають і тому проводять у своєму авто значну частину часу. І для того, щоб у люту холоднечу не залишитися без тепла дуже важлива періодична діагностика автономного обігрівача. На наших сервісних майстернях є все необхідне обладнання. У разі виявлення неполадки у нас можна здійснити ремонт автономного автомобільного обігрівача. Склади наших автомайстерень укомплектовані всіма необхідними запасними частинами, що дозволяє нам розпочати ремонт негайно та виконати його у найкоротший термін.

Встановлення автономних обігрівачів

Якщо ваш авто ще не обладнано автономним обігрівачем, то в наших майстернях також можлива установка автономного автомобільного обігрівача в машину будь-якої марки. Ми працюємо виключно із якісним обладнанням відомих світових брендів. На встановлені у нас повітряні та рідинні обігрівачі надається офіційна гарантія.

Знайти найближчу сервісну майстерню нашої мережі у Києві ви зможете за допомогою картки або зателефонувавши за одним із номерів телефонів на нашому сайті.