СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул. Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)

Дзвоніть (097) 936-60-98

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: с 9:00 до 18:00, Вс- выходной

Станція технічного обслуговування АЛЬТ-СТАР «Окружна» у м. Бровари, київська область, спеціалізується на ремонті та діагностиці автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Майстри Автосервісу АЛЬТ-СТАР Бровари «Кільцева» спеціалізуються на таких видах робіт:

Всі види послуг виконуються після проведення ретельної діагностики вище перерахованих агрегатів та вузлів на вашому автомобілі. Якісна діагностика вимагає не тільки певних знань від персоналу Сервісу, а й наявності спеціального обладнання та інструментів. Ми можемо надати вам все це.

Склад, розташований на території Сервісу АЛЬТ-СТАР Бровари «Кільцева», має велику кількість найменувань запасних деталей для агрегатів автомобілів будь-яких марок. Це допомагає заощадити час ремонту, тому що немає необхідності замовляти запчастини в іншому місці та чекати на їх доставку.

Пам’ятайте! Що вчасно зроблена діагностика основних деталей автомобіля, дозволяє продовжити термін його експлуатації.

Станція технічного обслуговування АЛЬТ-СТАР знаходиться поряд з об’їзною дорогою Бровари-Київ, що дозволяє швидко дістатися місця проведення ремонтних робіт як мешканцям Броварів та навколишніх сіл, так і тим, хто живе на околиці лівого берега столиці. Сервіс високої якості – ближче, ніж ви думаєте! Наш сервіс поряд з вами – клацніть на точку на карті та приїжджайте!

Ви можете заздалегідь записатися по телефону – це дуже зручно в ситуаціях, коли вам потрібно зробити складний ремонт, який займає багато часу або вимагає залучення вузько профільного фахівця. Або в порядку «живої черги».

На нашому СТО Бровари «Окружна» працюю висококваліфіковані професіонали, які знають свою справу та цінують кожного свого клієнта. #Зарядженіпрацювати для Вас