Заміна генераторів та комплектуючих частин у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

Заміна ременя генератора та інші послуги

Майстерня Київ «Тиса» Окружна

Київ вул. Велика Кільцева, 4Б⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Майстерня Київ «Жуляни» Авторинок

Київ вул.Садова, 70-А/110, п.176 ⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Майстерня Київ «Перова» Авторинок

Київ вул.Перова, 19, павільйон 6-А⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Майстерня Київ «Вереснева»

м.Київ вул.Вересньова, 24
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Київ «Жуляни» Авторинок

Київ, вул. Садова 70А/110⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Надає послуги з:

СТО Київ «Поділ»

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195) ⛳ Прокласти маршрут
Бокс 194, 195
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Бровари «Центр»

Бровари, вул. Київська, 227/1⛳ Прокласти маршрут
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб: з 9:00 до 16:00 Нд-вихідний

СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Заміна генератораНаш сервіс – це мережа сервісних майстерень, відвідавши які кожен автовласник зможе вирішити всі проблеми, пов’язані з роботою стартера та генератора. Зокрема, якщо вам потрібна заміна щіток, реле генератора, ми з радістю вам допоможемо. Крім цього, наші фахівці займаються встановленням опалювального обладнання та ремонтом автомобільних кондиціонерів. У нас працюють найкращі майстри, які досконало знають всі нюанси своєї діяльності. Завдяки цьому, будь-які роботи проводяться швидко та максимально якісно. Тому навіть заміна ременя генератора не стане проблемою для наших майстрів.

Повна заміна автогенератора в Києві та його складових елементів

Ні для кого не секрет, що будь-яка складна техніка рано чи пізно виходить з ладу. На всі 100 відсотків це твердження стосується і генераторів. У деяких випадках для відновлення їх працездатності необхідно лише поміняти елементи, що вийшли з ладу, на нові. В інших – потрібна повна заміна автогенератора.
Багато хто вважає, що другий варіант є ідеальним, адже чим ремонтувати цей пристрій, легше його повністю замінити. Проте економічно це не завжди виправдано. Так, заміна шківа, підшипника генератора (або будь-якого іншого окремо взятого елемента) обходиться в рази вигідніше, ніж покупка та встановлення нового аналога.
У столиці сьогодні працює чимало фахівців, які пропонують поновлення представленого агрегату. Однак далеко не всім можна довіряти. Нерідко бажання заощадити, звернувшись до «кустарного» майстра, призводить до плачевних наслідків. Адже генератор – це складний з технічного погляду вузол, який потребує як професійного підходу, а й використання особливого устаткування.
В арсеналі майстрів нашого сервісу є не тільки досвід, а й усі необхідні технічні засоби, у тому числі діагностичні. Завдяки цьому ми в найкоротші терміни здатні визначити, що потрібно для відновлення працездатності агрегату. Неважливо, чи потрібна заміна діодного моста генератора або, можливо, виникли проблеми з регулятором напруги, у будь-якому випадку ми швидко зробимо всі роботи і повернемо ваше авто на дорогу.

Заміна регулятора напруги генератора та обгінної муфти!

Звичайно, як і будь-який інший агрегат, генератор має свої слабкі місця. Так, найчастіше з ладу виходить регулятор, що контролює напругу в електромережі автомобіля. Заміну цього найважливішого елемента наші фахівці проводять у найкоротший термін. Адже у нас на складі завжди є відповідні моделі вашого автозапчастини. Звертаємо вашу увагу на те, що ми пропонуємо середньоринкові ціни на запасні елементи. Тому нашим клієнтам не потрібно витрачати час і шукати ту чи іншу деталь по місту, прагнучи заощадити.
Другою поширеною поломкою генератора є обрив ланцюга живлення обмотки збудження. Нерідко потрібна і заміна обгінної муфти генератора. Усі ці роботи ми проводимо, витрачаючи мінімум часу. При цьому загальна якість наших послуг залишається на незмінно високому рівні.

Якщо вам необхідна повна заміна генератора або якогось його окремого елемента, ми з радістю візьмемося за цю роботу і виконаємо її на найвищому рівні. Яка б проблема не виникла з автогенератором або стартером, повноцінно вирішити її ви завжди зможете у нас. Просто завітайте до одного з наших сервісів і ви не пошкодуєте про свій вибір. Ми впевнені у цьому!