Автосервіс Бровари “Центр” | СТО Альт Стар

Бровари, вул. Київська, 227/1 ⛳ Прокласти маршрут

Запис (068) 834-38-90

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: 9-18:00,

Станція технічного обслуговування Альт-Стар «Центр», що знаходиться в м. Бровари Київської області, спеціалізується на ремонті та діагностиці автомобілів будь-яких марок. Тут ви можете пройти плановий техогляд машини.

Фахівці СТО Альт-Стар Бровари «Центр» проводять роботи за такими напрямками:

Будь-які роботи з усунення несправності на перерахованих вище агрегатах і вузлах вашого авто починаються з діагностики. Для її проведення потрібна наявність спеціального обладнання, інструментів та кваліфікація працівників. У нас, для вас, все це є на сервісі.

На території станції з технічного обслуговування розташований склад із широким вибором запасних деталей як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів. Тепер вам не доведеться витрачати багато часу на замовлення та доставку потрібної запчастини.

Щоб зробити життя наших Клієнтів ще простіше, фахівці СТО Alt-Star Бровари «Центр» додатково можуть виконати роботи:

Своєчасно зроблена перевірка основних вузлів автомобіля, значно зменшує наступні можливі витрати на капітальний ремонт.

СТО Бровари «Центр» розташовано в центральній частині невеликого міста супутника і до нього зручно дістатися не лише броварчан, а й мешканців прилеглих населених пунктів. Високоякісний сервіс доступний не тільки в столиці! Наше СТО поруч із вами на карті – клацайте на точку та приїжджайте!

Ми працюємо за телефонним записом. Це важливий момент для тих, хто цінує свій час і гроші, тому деякі ремонтні роботи, такі як заміна генератора або стартера, вимагають великих трудовитрат. В екстрених ситуаціях, коли потрібне позапланове втручання, ми приймаємо наших клієнтів у порядку «живої черги».

У нас працюють лише професіонали високого рівня, які не тільки знають свою справу та цінують кожного клієнта. #Зарядженіпрацювати для Вас