Автосервіс Авторинок «Жуляни» | СТО Альт Стар

Київ, вул. Садова 70А/110 ⛳ Прокласти маршрут

Запис (098) 164-70-03. Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: 8-20:00,

Станція технічного обслуговування «Жуляни» знаходиться на території авторинку та спеціалізується на ремонті генераторного та стартерного обладнання, а також кондиціонерів автомобілів будь-яких марок, як вітчизняного автопрому, так і імпортного виробництва.

Фахівці СТО Київ «Жуляни» Авторинок можуть виконати такі роботи, як:

Ми виконуємо всі види робіт з телефонного запису або в порядку живої черги. Це важливо, якщо вам потрібно не просто зробити діагностику авто, а зробити ремонт або заміну/ремонт генераторного обладнання, стартера чи автокондиціонера.

Автосервіс ALT-STAR (Альт-Стар) Київ “Жуляни” Авторинок – Ми поряд з Вами! Клікайте на точку та приїжджайте!

Діагностика перерахованих вузлів та агрегатів на автомобілі – це перший крок до усунення будь-яких несправностей. Процедура, діагностика, потребує наявності спеціального інструменту, обладнання та певних навичок механіка. На щастя для Вас, все це є на нашому сервісі.

Наявність власного складу прямо на території авторинку поруч із СТО «Жуляни» дозволяє виконувати всі необхідні роботи, пов’язані з ремонтом або заміною несправних деталей у найкоротші терміни. Це значно економить ваш час та кошти.

Своєчасна перевірка робочого стану основних вузлів вашого авто дозволяє зробити заміну або відремонтувати окремі деталі, щоб уникнути непередбаченого виходу з ладу всього автомобіля.

СТО Київ “Жуляни” розташоване на Авторинку. Автосервіс високої якості – тепер зовсім поряд!

На нашій станції технічного обслуговування автомобілів працюють фахівці високого рівня, вони не лише добре знають свою роботу, а й люблять її.

#Зарядженіпрацювати для Вас!