Автосервіс “Поділ” Київ | СТО Альт Стар

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195) ⛳ Прокласти маршрут

Запис (097) 454-01-72

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: с 9:00 до 18:00, Вс выходной

Станція технічного обслуговування у Києві на Подолі спеціалізується на ремонті генераторів, стартерів та автокондиціонерів в автомобілях будь-яких марок ближнього та далекого зарубіжжя.

Фахівці СТО Київ «Поділ» проводять огляд вашого авто за трьома основними напрямками:

Всі роботи, усунення несправностей вище названих агрегатів і вузлів, починаються з діагностики автомобіля. Сама процедура передбачає наявність спеціального інструменту, обладнання та навичок співробітника. На щастя для Вас, всі ці вимоги дотримуються на нашому сервісі.

Завдяки наявності власного складу на території СТО Київ «Поділ» ремонтні роботи проводяться за мінімальних витрат часу, як для майстра, так і для власника автомобіля.

Не забувайте, що вчасно проведена перевірка автомобіля дозволяє запобігти його повній зупинці. Своєчасна заміна окремо взятих деталей або вузлів економить ваш бюджет.

Наша станція з технічного обслуговування автомобілів знаходиться у самому серці старого міста. Поки наші фахівці проводять ремонтні роботи, ви можете прогулятися Києвом. Високоякісний сервіс – тепер так близько!Клікайте на точку на карті і приїжджайте!

Ми проводимо всі види робіт за попереднім записом. Це дуже важливо для людей, котрі звикли планувати свій день. Адже ремонт, діагностика чи заміна таких важливих складових автомобіля як генератор чи стартер, потребують чимало часу. У виняткових ситуаціях приймаємо клієнтів у порядку «живої черги».

На нашому СТО Київ «Поділ» працюють висококваліфіковані майстри, які не лише знають свою роботу, а й люблять. #Зарядженіпрацювати для Вас