Автосервіс «Бориспільська» Київ | СТО Альт Стар

Київ вул. Бориспільська, 7 ⛳ Прокласти маршрут

Запис (097) 656-99-17, (093) 954-41-47

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: с 9:00 до 18:00, Вс- выходной

Станція технічного обслуговування Альт Стар «Бориспільська» у місті Київ спеціалізується на плановому огляді, діагностиці та ремонті будь-яких марок автомобілів як вітчизняного виробника, так і зарубіжних моделей.

Фахівці СТО Альт-Стар Київ «Бориспільська» можуть провести такі види робіт:

Перед початком будь-яких робіт необхідно провести діагностику всіх вищезгаданих вузлів та агрегатів на автомобілі. Сама процедура передбачає наявність на СТО спеціального інструменту, обладнання та певних навичок механіка. У нас на сервісі все є.

Власний склад із великим вибором запчастин для будь-яких автомобілів, що знаходиться на території Автосервісу Альт-Стар Київ «Бориспільська». Це дозволяє скоротити час проведення ремонтних робіт, оскільки немає необхідності замовляти додаткові деталі та чекати на їх доставку.

Для зручності наших Клієнтів, фахівці СТО Alt Star «Бориспільська» додатково виконують:

Не забувайте, що своєчасне проходження ТО вашого автомобіля дозволить уникнути багатьох неприємностей, пов’язаних з його повноцінною роботою.

СТО Альт Стар Київ «Бориспільська» знаходиться в одному із найгустонаселеніших спальних районів столиці. Тепер ви можете отримати доступний сервіс високої якості біля будинку! Наш Автосервіс на карті – клацайте на точку – приїжджайте!

Ми проводимо ремонтні роботи з попереднього запису з телефону або в порядку живої черги. Це особливо важливо для тих ситуацій, коли ремонтні роботи вимагають негайної заміни обладнання.

У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які завжди якісно виконують свою роботу. #Зарядженіпрацювати для Вас