Системи підігріву палива у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

СТО Київ «Жуляни» Авторинок

Київ, вул. Садова 70А/110⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Надає послуги з:

СТО Київ «Поділ»

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195) ⛳ Прокласти маршрут
Бокс 194, 195
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Бровари «Центр»

Бровари, вул. Київська, 227/1⛳ Прокласти маршрут
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб: з 9:00 до 16:00 Нд-вихідний

СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

                                              Системи підігріву дизельного палива

 
stanodayn  nomakon

Напевно, кожен власник автомобіля працює на дизельному паливі стикався з проблемами запуску двигуна в умовах низьких температур. Парафіни і мазути, що входять до складу дизпалива, при зниженні температури навколишнього середовища нижче -10 градусів призводять до загусання палива і неможливості використання автомобіля, не обладнаного системою підігріву палива. Для усунення проблем із загусанням палива в зимовий час автомобілісти використовують дорожче зимове паливо або спеціальні присадки до літнього палива, які теж не дешеві. Але найкращим рішенням для економічної експлуатації та зручності користування рекомендується встановити систему підігріву дизельного палива.

Перевагами використання систем підігріву палива є можливість запуску двигуна навіть у люті морози до -35 градусів. Також вони оберігають паливопровідні магістралі машини від закупорювання пробками з льоду, який може утворитися з води в незначних кількостях, що міститься в паливі.

Встановлення систем підігріву палива

Мережа наших сервісних автомайстерень надає послуги з обладнання легкових та вантажних автомобілів системами підігріву палива. Нашими спеціалістами в короткі терміни та з використанням комплектуючих відомих виробників буде виконано встановлення підігрівача дизельного палива на ваше авто. На все обладнання надається гарантія.

Діагностика та ремонт підігрівачів палива

Також наші СТО виконують повний комплекс робіт для безперебійної експлуатації підігрівників палива. Діагностика підігрівачів палива виконується із використанням сучасного обладнання. Це дозволяє виявити можливі проблеми з підігрівачем до повної відмови. Ремонт підігрівачів палива виконується з використанням якісних запасних частин. Система підігріву паливної системи живиться від бортової електромережі 12 вольт.

Знайти найближчу автомайстерню у Києві вам допоможе наш сайт. З питаннями ви можете звернутися за наданими номерами телефонів.