Ремонт та заправка автокондиціонера в Києві, Броварах та Вишневому

СТО Київ «Жуляни» Авторинок

Київ, вул. Садова 70А/110⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Надає послуги з:

СТО Київ «Поділ»

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195)⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова) ⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Auto compressor
Наша мережа сервісних автомайстерень виділяється на ринку послуг з ремонту авто професійним підходом до обслуговування вантажних і легкових автомобілів в цілому так і до ремонту автомобільних кліматичних систем зокрема. Наші фахівці однаково з високою ефективністю справляються з ремонтом систем опалення та кондиціонування. Штат зі справжніх професіоналів своєї справи та найсучасніше обладнання дає нам можливість швидко та якісно виконати діагностику та ремонт системи кондиціювання автомобіля будь-якої складності.

Установка автокондиціонерів та ремонт кліматсистеми авто.

Крім якісного ремонту кліматсистем також в наших силах встановити автокондиціонер навіть у ту машину, де він не передбачений заводом виробником. Зараз це досить затребувана послуга, що постійно набирає популярності так як придбання нового авто в комплекті з повноцінною клімат системою – недешеве задоволення. І для того, щоб не утискувати себе в праві отримувати задоволення від комфортної їзди в будь-яку пору року нами і надається послуга встановлення кондиціонера в машину.

Ремонт компресора автокондиціонера

Ні для кого не повинно бути секретом те, що, незважаючи на велику кількість найрізноманітніших автовиробників, пристрій автокондиціонера з технічної точки зору не відрізняються. один від одного. Всі холодильні машини подібного принципу дії складаються з випарника, конденсатора, клапана, що дроселює, і компресора. Останній є серцем системи. Компресор служить для створення зон підвищеного та зниженого тиску та забезпечення циркуляції холодоагенту в контурі. Так як компресор кондиціонера є найбільш технічно складним пристроєм, то й найбільша частка несправностей автомобільних кліматичних систем припадає саме на нього. Для виконання ремонту компресора кондиціонера потрібні досвід і знання, які мають фахівці нашої мережі сервісних майстерень. Ремонт автокондиціонера швидко виконають наші фахівці та повернуть прохолоду у ваше авто. Якщо ремонт неможливий, то у нас можлива заміна компресора кондиціонера. На наших складах є величезний асортимент витратних матеріалів, запасних частин та комплектуючих, тому ремонт та обслуговування кліматичної системи не забере багато часу, незалежно від складності несправності. До того ж, ціни на запчастини в нашій мережі автомайстерень знаходяться на рівні ринкових, тому у нас виконати ремонт автокондиціонера недорого.

Діагностика, заправка та ремонт автокондиціонерів

До повної відмови система кондиціювання авто може почати незадовільно працювати. Для того щоб виявити та усунути несправність необхідна діагностика автокондиціонера. Для цього ми використовуємо передове обладнання та великий досвід наших співробітників. Крім поломки компресора, причиною поломки автокондиціонера можуть бути також знос підшипників і сальників, що мають обмежений ресурс роботи. Також до поломки може призвести витік холодоагенту, який може відбуватися через нещільні сполуки або через корозію конденсаторів або випарників. Електричні ланцюги можуть бути причинами несправностей. Окислення контактів, вихід із ладу датчиків чи реле призведуть до непрацездатності всю кліматичну систему.

Очищення системи кондиціювання автомобіля

У процесі експлуатації на фільтрах і в повітроводах систем кондиціювання авто накопичуються пил і хвороботворні мікроорганізми. Також нерідким гостем є різні види цвілевих грибків. Для підтримки належного рівня гігієни та біологічної безпеки в авто періодично необхідне чищення кондиціонера авто. Ви можете самостійно зайнятися цим. У продажу зараз є в достатньому асортименті дезінфікуючі розчини для цього. Але це займає чимало часу і для його економії ви можете просто звернутися до найближчої сервісної майстерні нашої мережі в Києві. Ми виконаємо очищення автокондиціонера швидко та якісно. До того ж ця послуга не вдарить по кишені. Дезінфекція кондиціонера зробить користування ним безпечним для вашого здоров’я та здоров’я ваших пасажирів.

Bmw
Daf
Gmc
Kia
Man