Автосервіс «Видубичі» Київ | СТО Альт Стар

Київ, вул. Будіндустрії, 6 Прокласти маршрут

Запис (068) 604-12-88. Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: с 9:00 до 18:00, Вс выходной

Станція технічного обслуговування Київ «Вибудичі» спеціалізується на діагностиці, ремонті та плановому огляді автомобілів будь-яких марок, починаючи від вітчизняних виробників та закінчуючи рідкісними раритетними моделями іномарок.

Наші спеціалісти автосервісу спеціалізуються на таких видах послуг:

Усунення будь-якої несправності, вище за перераховані вузли та агрегати, починається з діагностики на автомобілі. Сама процедура, діагностика, має на увазі наявність спеціального інструменту, обладнання та навичок механіка. На щастя для Вас, все це є, у нас на сервісі. Наявність власного складу поруч із СТО АЛЬТСТАР «Видубичі» дозволяє проводити ремонтні роботи та заміну несправних деталей у найкоротший термін.
Своєчасна перевірка вашого авто дозволяє оцінити робочий стан всіх вузлів, окремо взятих деталей та дати повноцінну оцінку їх стану на момент проходження ТО.

СТО АЛЬТСТАР «Видубичі» знаходиться поряд з великою транспортною магістраллю та готова приймати вантажний та інший габаритний транспорт. Високоякісний сервіс на СТО – поряд з Вами! Ми працюємо як за попереднім телефонним записом, так і в рядку живої черги. Особливо це важливо, якщо під час діагностики були знайдені несправності автомобіля, які можуть призвести до його повної зупинки.