Промивання радіатора пічки “Видубичі” Київ | СТО Альт Стар

Київ, вул. Будіндустрії, 6 Прокласти маршрут

Запис (068) 604-12-88. Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд – вихідний

Не гріє піч у машині?

Кожна технічна проблема в системах автомобіля через поломку або відмову має в основі конкретний елемент, іноді цілий ланцюжок взаємозв’язків. Трапляється, що обігрів автомобіля перестає справно працювати. Розібратися грамотно, визначитися з причиною, а чи допоможе промивання радіатора пічки, застосувати правильну технологію усунення несправності, здатні професіонали СТО Київ, Видубичі. Причому впораються і з особливостями окремих марок авто.

Промивання радіатора печі – нерідке вирішення проблеми з опаленням

Піч в автомобілі (цілий агрегат) опалює салон у холодну погоду. При підготовці до зими транспортного засобу всі елементи для профілактики перевіряють, обслуговують, за необхідності ремонтуються в автосервісі; виконується періодичне промивання радіатора печі. Її неполадки дадуть подвійні наслідки, тому що нагрівання повітря включено в систему охолодження двигуна.

Знаючи основи функціонування обігріву та роботу складових елементів можна знайти можливі причини відмов або поломок:

 • нестача антифризу, недостатня щільність у системі;
 • радіатор печі забитий, теплопостачання порушено;
 • засмічення фільтра в салоні, системи повітроводів;
 • несправності вентилятора;
 • несправність механіки спрацьовування термостата;
 • сервопривід біля повітряної заслінки або краник нещільно перекривають потоки;
 • порушення роботи в блоці керування опаленням (автоматики);
 • розгерметизація корпусу печі та зміщення радіатора.

Радіатор зняти і замінити складно на різних машинах, потрібен великий обсяг розбирання та подальшого збирання в автомайстерні. Нерідко за показаннями проводиться промивання радіатора печі, не знімаючи його. Але процедура допомагає вирішити проблему лише у половині випадків.

Проведення сервісного обслуговування системи опалення в Altstar

Для більш старою машиною потрібен ретельний догляд, контроль за справністю, профілактичне промивання радіатора пічки не рідше одного разу на 2 роки.

Якщо процедура не допомагає, це означає, що внутрішні канали радіатора забиті:

 • після використання неякісного антифризу;
 • змішування кількох несумісних між собою видів;
 • природними корозійними реакціями в системах;
 • при помилковому застосуванні спеціальних герметиків для ремонту.

Під час проведення робіт фахівці діагностують поломки, знають розміщення елементів, розуміються на розбиранні та складанні, нюансах радіаторів печок на різних автомобілях. Демонтаж та монтаж опалювальної системи виконується за певною технологією.

Практично для всіх авто промивання радіатора печі без зняття вимагає особливих хімічних реагентів на кшталт металу, спеціальних стендів та обладнання.

Відомо для автомобілістів, «найкраще лікування – це профілактика». Від непередбачених витрат на ремонт та заміну радіатора убереже ретельний догляд, обслуговування пічки в авто та регулярне планове технічне обслуговування. У нашому автосервісі Альт Стар фахівці мають відповідний інструмент, уміння та знання, потрібні технологічні операції проводять професійно, якісно та з гарантією. Тому приїжджайте в автомайстерні СТО, Київ, Видубичі, в машині знову буде тепло та затишно.

СТО АЛЬТСТАР «Видубичі» знаходиться поряд з великою транспортною магістраллю та готова приймати вантажний та інший габаритний транспорт. Високоякісний сервіс на СТО – поряд з Вами!
Ми працюємо як за попереднім телефонним записом, так і в рядку живої черги. Особливо це важливо, якщо під час діагностики були знайдені несправності автомобіля, які можуть призвести до його повної зупинки.