Заправка автокондиціонерів у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

СТО Київ «Жуляни» Авторинок

Київ, вул. Садова 70А/110⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Надає послуги з:

СТО Київ «Поділ»

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195) ⛳ Прокласти маршрут
Бокс 194, 195
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Бровари «Центр»

Бровари, вул. Київська, 227/1⛳ Прокласти маршрут
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб: з 9:00 до 16:00 Нд-вихідний

СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Будь-який автокондиціонер вимагає регулярного заправлення. У нових машинах міняти холодоагент рекомендується кожні 2-3 роки, в авто від 6 років щорічно. Якщо не зробити цього вчасно і допустити сильного витоку фреону, система перегріватиметься: через це зламається компресор або весь кондиціонер. Не допустіть поломки! Приїжджайте до нас у будь-яку майстерню ALT-STAR. Заправка автокондиціонерів — одна з наших спеціалізацій: наші майстри виконають роботу швидко, якісно, ​​недорого!

Чому заправку автокондиціонера в Києві краще робити в ALT-STAR

Заправка автокондиціонера може бути виконана в багатьох СТО столиці. Але чому Вам слід надати вибір нашої компанії ALT-STAR? Є кілька причин:

  1. Дослідні майстри. У СТО працюють досвідчені співробітники: ми наймаємо людей з досвідом щонайменше від одного року. Завдяки цьому висока якість обслуговування та ремонту гарантується кожному клієнту.
  2. Сучасне обладнання. Заправка автокондиціонера в Києві виконується на якісному та новому обладнанні. Це дозволяє працювати швидко, не затримуючи клієнта.
  3. Добросовісний підхід. У СТО ALT-STAR ми підберемо якісний фреон, що підходить Вашому автомобілю. Майстри не використовуватимуть дешевих замінників для економії: це зашкодить Вашій машині в майбутньому.

Вартість заправки автокондиціонера

Ціна послуги формується виходячи з декількох факторів: типу системи, марки холодоагенту, необхідності проведення додаткових робіт (ремонту або заміни окремих деталей кондиціонера). У будь-якому випадку ми домовимося та запропонуємо Вам вигідну вартість, тому сміливо приїжджайте до однієї з наших майстерень. Їхні адреси вказані на головній сторінці starters.kiev.ua.

Щоб отримати безкоштовну консультацію, залиште номер телефону на сайті. Менеджер компанії зв’яжеться з Вами та ввічливо відповість на будь-які питання. Він може зателефонувати в будь-який зручний час.

Звертайтеся за заправкою автокондиціонерів до нас

Якщо Вам потрібна заправка автокондиціонерів у Києві за вигідною ціною, обов’язково приїжджайте в одну з майстерень ALT STAR. Наші майстри не лише заправлять кондиціонер фреоном, але за потреби також виконають діагностику холодильної системи та відремонтують поламані деталі.

Заправка автокондиціонерів вимагає наявності спеціального обладнання та певної вправності. Щоб не нашкодити автомобілю, не виконуйте роботу самостійно. Найкраще довіртеся професіоналам мережі сервісних майстерень ALT-STAR. Зателефонуйте за вказаними телефонами, залиште заявку на зворотний дзвінок або просто приїжджайте до нас у зручний час!