Автосервіс Вишневе “Центр” | СТО Альт Стар

р. Вишневе, вул. Київська, 1 ⛳ Прокласти маршрут

Запис (067) 583-87-92

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Діагностика без запису, приїжджайте

Пн-Сб: с 9:00 до 18:00, Вс выходной

Станція технічного обслуговування СТО АльтСтар Вишневе спеціалізується на діагностиці, ремонті та плановому огляді автомобілів будь-яких марок, починаючи від вітчизняних виробників та закінчуючи рідкісними раритетними моделями іномарок.

Наші спеціалісти автосервісу спеціалізуються на таких видах послуг:

Усунення будь-якої несправності, з перерахованих вище вузлів і агрегатів, починається з діагностики на автомобілі. Сама процедура, діагностика, має на увазі наявність спеціального інструменту, обладнання та навичок механіка. На щастя для Вас, все це є, у нас на сервісі.
Наявність власного складу поруч із СТО AltStar «Вишневе» дозволяє проводити ремонтні роботи та заміну несправних деталей у найкоротші терміни.

Для того, щоб спростити життя нашим Клієнтам, фахівці СТО АльтСтар Вишневе «Центр» додатково можуть виконати:

Своєчасна перевірка вашого авто дозволяє оцінити робочий стан всіх вузлів, окремо взятих деталей та дати повноцінну оцінку їхнього стану на момент проходження ТО.
Високоякісний сервіс на СТО – поряд!

Ми працюємо як за попереднім телефонним записом, так і в живій черзі. Особливо це важливо, якщо під час діагностики були знайдені несправності автомобіля, які можуть призвести до його повної зупинки. Клікайте на точку та приїжджайте!

На нашому автосервісі АльтСтар «Вишневе» працюють майстри високого рівня, які не тільки знають, але й люблять свою роботу. #Зарядженіпрацювати для Вас!