Заміна кондиціонерів та комплектуючих частин у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

Заміна компресора кондиціонера у Києві

Майстерня Київ «Тиса» Окружна

Київ вул. Велика Кільцева, 4Б⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Майстерня Київ «Жуляни» Авторинок

Київ вул.Садова, 70-А/110, п.176 ⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Майстерня Київ «Перова» Авторинок

Київ вул.Перова, 19, павільйон 6-А⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Майстерня Київ «Вереснева»

м.Київ вул.Вересньова, 24
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Київ «Жуляни» Авторинок

Київ, вул. Садова 70А/110⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

Надає послуги з:

СТО Київ «Поділ»

Київ вул. Новокостянтинівська 1В (Бокс 194, 195) ⛳ Прокласти маршрут
Бокс 194, 195
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Без вихідних

СТО Бровари «Центр»

Бровари, вул. Київська, 227/1⛳ Прокласти маршрут
Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб: з 9:00 до 16:00 Нд-вихідний

СТО Бровари «Кільцева»

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова)⛳ Прокласти маршрут
Пн-Сб: з 9:00 до 18:00 Нд-вихідний

Замена автокондиционераМережа наших сервісних майстерень спеціалізується на ремонті та діагностиці автомобільних кондиціонерів. обладнання, а також відновленням стартерів і генераторів.Маючи величезний досвід роботи, наші фахівці з легкістю справляються з усіма поломками вищезгаданих елементів машини. з будь-яким завданням легко та максимально швидко.
Як відомо, сьогодні практично кожен автомобіль оснащується кондиціонером. Минули ті часи, коли спекотного літнього дня доводилося відкривати всі вікна, щоб отримати хоч трохи свіжості. Кондиціонер дає можливість почуватися комфортно, перебуваючи в салоні авто, незалежно від пори року та погоди. Головне – заміна масла в автокондиціонері (а також фреону) повинна проводитися вчасно і тоді цей кліматичний прилад радуватиме приємною прохолодою і водія, і його пасажирів.
Звичайно, як і будь-яке інше складне обладнання, представлені кліматичні пристрої схильні до поломок. Іноді несправності є результатом неправильного використання приладу. Однак найчастіше вони ламаються через складні умови експлуатації. Корозія, бруд, пил, волога – це незмінні супутники «життя» автокондиціонера, які точно не йдуть йому на користь. Та й природне зношування ще ніхто не скасовував.

Заміна компресора автокондиціонера в Києві від фахівців

Не секрет, що кондиціонер включається безліч складових елементів. Потенційно кожен із новачків може зламатися під впливом будь-яких чинників чи навіть зноситися. Найважливішою частиною будь-якого кондиціонера, у тому числі автомобільного, є компресор. Саме проблеми з цим вузлом найчастіше і стають причинами неправильної роботи всієї системи кондиціювання.
Для відновлення працездатності даного приладу нерідко потрібна заміна та ремонт муфти компресора автокондиціонера. З цією поширеною проблемою наші фахівці стикаються досить часто і успішно вирішують її. Також нерідко виходить з ладу шків компресора та його підшипники. Знайомі багатьом власникам автомобільних кондиціонерів та неприємності з електричною частиною обладнання.
У будь-якому випадку, якщо вам потрібна заміна шківа компресора автокондиціонера, або у вашому пристрої «вилетіли» підшипники, наші фахівці зроблять якісний ремонт, витративши мінімум часу. Те саме стосується й інших типів ремонту.

Заміна підшипника та заміна трубок автокондиціонера

Слабкою частиною будь-якого автомобільного кондиціонера є радіатор. Не секрет, що в ході експлуатації на нього потрапляють сіль, бруд, пил та всіляке сміття. В результаті елементи пристрою забиваються і піддаються корозії. Згодом це обіцяє розгерметизацію всієї системи кондиціювання. Крім цього, вищеописані фактори нерідко призводять до поломок усіляких трубок та гумових прокладок автокондиціонера, які також відіграють важливу роль.

Ремонт, діагностику, сервіс та обслуговування, можна провести на наступних СТО у Києві:

Якщо ви вам потрібна заміна підшипника в компресорі автокондиціонера, або необхідно поміняти трубки, радіатор або прокладки, фахівці нашого сервісу зроблять все за вищим розрядом. Приїжджайте до нас, і ви переконаєтеся, що якісні послуги необов’язково коштують дорого!