Ремонт автокондиціонера Київ Видубичі

Київ, вул. Будіндустрії, 6 Прокласти маршрут

Запис (068) 604-12-88 . Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд – вихідний

Оптимальний мікроклімат в салоні вашого автомобіля забезпечується за допомогою автокондиціонера, що справно працює. Ваше здоров’я і здоров’я ваших пасажирів безпосередньо залежить від якості повітря, що виробляється ним.

Відсутність протягів та сторонніх запахів дуже важлива для хорошого самопочуття під час руху автомобіля. Тому дуже важливо своєчасно проходити діагностику автокондиціонера і в разі необхідності виконувати ремонт.

На СТО Київ «Видубичі» наші спеціалісти проведуть повну діагностику кондиціонера. Вона включає перевірку складу повітря на вологість (оптимальною вважається 35-70%), максимальну і мінімальну температуру, відсутність сторонніх запахів та ін. Наші фахівці визначать ефективність роботи апарату, відкоригують основні функції. Ми пропонуємо нашим клієнтам діагностику всього кондиціонера або лише окремих його вузлів.

Ремонт кондиціонера для авто на СТО у Києві «Видубичі» може складатися з таких видів робіт:

  • Повна заміна вентиля для заправки;
  • Заправка або дозаправка автокондиціонера;
  • Заміна основних фільтрів;
  • Дезінфекція всієї системи;
  • Повна обробка всіх видів бактерій.

СТО Київ «Видубичі» розташований на території промзони. Ми працюємо як з корпоративними клієнтами, так і приватними особами. Якісний сервіс для вашого автомобіля тепер зовсім поряд!

Клікайте по точці на карті та приїжджайте прямо зараз!

Якщо ви стали відчувати сторонній запах у салоні при включенні кондиціонера, не можете стабілізувати температуру, помітили різке підвищення витрат палива – необхідно пройти термінову діагностику автокондиціонера.

Завдяки високому рівню професіоналізму наших фахівців та власному складу ми швидко усунемо проблему в роботі кондиціонера в авто. У нас найоптимальніші ціни. Ми приймаємо усі способи оплати. Працюємо як за попереднім телефонним записом, так і в порядку живої черги.

Цінуємо кожного клієнта і чекаємо на вас!