Готуй сани влітку

ГОТУЙ САНИ ВЛІТКУ – Для всіх клієнтів, яким виконають ремонт стартера чи генератора, за адресою вул. Голосіївська 9 (СТО Альт-Стар Голосієво),
первинна діагностика та дозаправка фреоном системи кондиціювання – БЕЗКОШТОВНО!
Обов’язковою умовою є монтаж-демонтаж безпосередньо на СТО Альт-Стар Голосієво.

Діагностика системи кондиціювання

Сучасні автомобілі мають систему кондиціювання, яку необхідно обслуговувати належним чином. Як і будь-який інший вузол, система автомобільного кондиціювання потребує правильної експлуатації, а при необхідності і своєчасного ремонту.

У системі кондиціювання повинен підтримуватися певний тиск, який контролюється спеціальними датчиками в комплексі з електронним блоком управління, відштовхуючись від цього, тиск в системі необхідно перевіряти, як мінімум один раз на рік, а також поширеною проблемою вважається – слабка вентиляція охолодженого повітря, неприємні запахи , немає охолодження (тепле повітря) на низьких обертах двигуна. Якщо Ви помітили дані зміни в роботі кондиціонера, їх необхідно усунути, оскільки подальше обслуговування може обійтися більш витратно.

Як показує практика автолюбителі звертаються на тих станцію в момент коли система кондиціювання не функціонує. Щоб уникнути вище перерахованих несправностей, компанія «Альт-стар» проводить акцію «Готуй сани влітку», за умовою якої всім клієнтам, які отримали ремонт стартера або генератора за адресою вул. Голосіївська 9, виконується первинна діагностика системи кондиціювання яка включає нижче перераховані послуги:

• Наявність норми фреону у системі
• Робочий тиск системи
• Працездатність електрообладнання системи кондиціювання (електромуфта, датчик, запобіжник, реле, електроклапан)
• Комп’ютерна діагностика та дозаправлення фреоном за умови справної системи кондиціювання.

Не варто забувати, що несправність автомобільного кондиціонера може призвести до підвищеної витрати палива, а також до поломки навісного обладнання, тому своєчасний ремонт техніки – це, перш за все, ваші гроші, при правильній експлуатації та своєчасному обслуговуванні ми допоможемо вам їх зберегти.