Проточка гальмівних дисків «Кільцева» Київ | СТО Альт Стар

Київ, вул. Велика Окружна, 4Г ⛳ Прокласти маршрут

Запис (067) 880-68-08, (044) 364-37-67. Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд – вихідний

 Продовжити термін експлуатації системи гальмування, за рахунок виправлення деформацій механічних вузлів, допоможе проточка гальмівних дисків автомобіля. Ця процедура відстрочить необхідність повної заміни витратних деталей та збільшить їх експлуатаційний ресурс. <strong srcset=СТО Окружна Альт Стар пропонує послугу проточування гальмівних дисків з видаленням іржі, борозенок та вибоїн на спеціальному сучасному обладнанні.

Коли потрібна проточка гальмівних дисків

Визначити несправність гальмівних автомобільних дисків можна за такими ознаками:

  1. При гальмуванні важіль і кермо вібрують.
  2. Диски та гальмівні колодки перегріваються.
  3. Шлях до повної зупинки стає довшим.
  4. Металеві частини гальмівної системи мають механічні пошкодження та покриті корозією.

Наявність перерахованих змін – серйозна нагода звернутися до автосервісу для усунення проблеми. Пам’ятайте! Від справності гальм машини безпосередньо залежить ваше життя та безпека! Необхідно врахувати, що проточка гальмівних дисків – це ефективний, але тимчасовий захід. Зробити їх повну заміну доведеться лише пізніше.

Вартість послуги в автомайстерні Altstar

Фахівці СТО Альт Стар Окружна швидко усунуть дефекти гальмівної системи, відновлять технічні характеристики деталей та підготують машину до подальшої безпечної експлуатації. Ціна токарної проточки гальмівних дисків у нашій компанії завжди суворо обґрунтована і залежить від наступних факторів:

  • наявність або відсутність необхідності демонтажу;
  • присутність перфорації та насічок на поверхні;
  • загальна складність виконуваних робіт;
  • діаметр дискової поверхні;
  • ціна запчастин.

Точна вартість послуги розраховується після ретельної діагностики та огляду. Попередньо ознайомитися з діючими розцінками можна, зв’язавшись з нашим менеджером або у відповідному розділі сайту.

Переваги проточування дисків у СТО Окружна

Для якісного результату проточування гальмівних дисків наш автосервіс використовує високоточне верстатне обладнання. У нас працює лише кваліфікований персонал із багаторічним досвідом. Ми гарантуємо суворе дотримання термінів, акуратність виконуваних робіт та адекватність вартості послуг. Ми працюємо як за попереднім телефонним записом, так і в живій черзі. Особливо це важливо, якщо під час діагностики були знайдені несправності автомобіля, які можуть призвести до його повної зупинки. Клікайте на точку та приїжджайте! На нашем Автосервисе «Окружная » працюють майстри високого рівня, які не лише знають, а й люблять свою роботу. #Зарядженіпрацювати для Вас! Автосервіс Окружна КиївСТО Окружна Київ