Ремонт генератора в Автомайстерні Київ “Жуляни” Авторинок

Київ вул.Садова, 70-А/110, п.176 ⛳ Прокласти маршрут

Дзвоніть (096) 205-45-88, (044) 364-37-67

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: з 8:00 до 20:00, Нд: 9:00-18:00

Генератор вважається одним із основних вузлів автомобіля. Він забезпечує авто електроенергією та входить у загальну генераторну установку. Якість його роботи безпосередньо впливає на роботу автомобіля загалом.

Майстерня АльтСтар Київ «Жуляни» Авторинок виконує ремонт генераторів будь-яких моделей та модифікацій. Це можуть бути вантажні чи легкові авто, будівельні, сільськогосподарські чи водні агрегати, спецтехніка тощо.

Після проведення ретельної діагностики на одному зі СТО AltStar або перевірки за допомогою спеціального стенду, наші фахівці виконають усі необхідні роботи для повного відновлення генератора.

У нас завжди є достатня кількість деталей до будь-яких моделей авто. Вам не доведеться витрачати багато сил та часу на замовлення запчастин та очікування їх доставки.

  • У нас ви можете отримати безкоштовну консультацію з будь-якого автопитання.
  • Наші розцінки найлояльніші у столиці.
  • Ми приймаю будь-яку форму оплати зручним для вас способом.
  • На всі виконані роботи поширюється гарантія.

Майстерня Київ «Жуляни» Авторинок розташована на території Авторинку. Таке розташування зручне і нашим спеціалістам, і нашим клієнтам. Клікайте на карті по точці та приїжджайте прямо зараз!

Ми приймаємо автомобілістів у порядку «живої черги». Також ви можете записатись до нас по телефону. Вся робота виконується в обумовлений термін.

Гарантується висока якість та невисокі ціни. Ми доброзичливо та шанобливо ставимося до кожного нашого клієнта.  У нас працюю фахівці високого рівня кваліфікації та з довгим досвідом роботи у цій сфері. #Зарядженіпрацювати для Вас