СТО Бровари “Окружна” – Автономні обігрівачі

Бровари вул.Броварської сотні, 43 (вул. Чкалова) ⛳ Прокласти маршрут

Дзвоніть (097) 936-60-98, (044) 364-37-67

Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд – вихідний

Встановлення автономного обігрівача на автосервісі АЛЬТ-СТАР виконується за попереднім телефонним записом.

Будь-який автомобіліст знайомий з неприємностями, які пов’язані з настанням холодів та необхідністю опалювати салон. Найчастіше від цього страждають власники електромобілів, для яких обігрів салону в холодну пору року тягне за собою різке зниження заряду акумуляторної батареї, через що сильно зменшується запас ходу. Також перевагу використання автономних обігрівачів складно переоцінити для дизельних та вантажних авто, в яких обігрів салону в холодну пору року коштує досить гостро.

Погодьтеся, адже комфортне переміщення людини автомобілем одне з початкових бажань у сучасному мегаполісі. Щоб уникнути незручностей, пов’язаних із обігрівом салону в холодну пору року, ви можете встановити автономний обігрівач на СТО АЛЬТ-СТАР Бровари «Кільцева».

Ми знаходимося за 20 хвилин їзди від столиці об’їзною трасою Київ – Бровари, за адресою вул. Броварської сотні, 43. Окружна Броварів

Автономний обігрівач для салону авто – це незалежно працюючий пристрій, завданням якого вважається створення комфортних умов для перебування в салоні вашого авто. Для цього найчастіше використовують обігрівачі Webasto або Eberspacher. Вони ідеально підходять для вантажних та легкових автомобілів, мікроавтобусів, спецтехніки, електромобілів та будь-яких інших транспортних засобів.

Принцип роботи

Автономний обігрівач працює на дизпаливі. Для цього встановлюється невеликий додатковий паливний бак. Під час згоряння дизельного палива прогрівається теплообмінник, і через повітряний компресор починає надходити гаряче повітря, яке нагріває салон авто.

Для керування пристроєм у салоні встановлюють спеціальний пульт. На ньому задається необхідна температура, включення та вимкнення самого обладнання. Його можна використовувати під час ночівлі в авто або тривалої зупинки. Також є можливість запрограмованого (за розкладом) та дистанційного запуску обігрівача.

Карта проїзду до Автосервісу АЛЬТ-СТАР для діагностики, ремонту або встановлення автономного обігрівача: