Солодка парочка: акумулятор – генератор

У цій маленькій статті мова піде про такий сайт вашого автомобіля, як генератор. Кожен автолюбитель знає, навіщо він призначений. А ось про деякі нюанси не завадить замислитись, у тому числі я маю на увазі своєчасний ремонт генераторів.

Припустимо, у вас є чудовий автомобіль. І ви, слідуючи віянню моди, починаєте здійснювати його тюнінг. Ви міняєте лампочки на потужніші, додаєте галогенки. Щоб автомобіль помітно виділявся, монтуєте неонове підсвічування кузова. А ще ви – любитель музики відмінної якості. Так що встановлюєте у себе в салоні квадросистему та, природно, потужний сабвуфер. Ну, і додатково DVD-програвач та GPS-навігатор. Не автомобіль, а будинок на колесах!

Але ви забули врахувати один маленький нюанс: загальна кількість споживаної електроенергії не повинна перевищувати потужність, яку видає генератор. А якщо ні, то доведеться вступати в роботу акумуляторної батареї, що тягне її розрядку і передчасний вихід з ладу. І трапляється, що власник такого “нафаршированого” авто не може зрозуміти, в чому справа і чому постійно розряджений акумулятор і доводиться заряджати. Тому, розглядаючи характеристики всього електрообладнання вашого автомобіля, не забувайте і про генератор CA1044 (CA1044IR). Ну а якщо ви маєте намір поміняти генератор на потужніший, то для цього достатньо заглянути в сучасний інтернет-магазин, де представлений величезний вибір оригінальних запчастин на будь-яку марку автомобілів.