Рідинний обігрівач Eberspacher Hydronic у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

Рідинний обігрівач Eberspacher Hydronic

Наша мережа сервісних майстерень пропонує високоякісні опалювальні рідини Eberspacher, які вже давно зарекомендували себе з найкращого боку в багатьох європейських країнах. Представлені вироби вирішують споконвічну проблему всіх вітчизняних автомобілістів, пов’язану зі складнощами використання транспортних засобів у холодну пору року.

Hydronic-2-Comfort 1

Hydronic D5SC 12V Comfort
Hydronic B5SC 12V Comfort
Hydronic D4 5 SC S klein Hydronic B4W SС/S
Hydronic B5W SC/S
Hydronic D4W SС/S
Hydronic D5W SC/S
je hzt fahrzeughersteller hydronicm10
Hydronic M12
Hydronic M10
je hzt fahrzeughersteller hydronic 16 Hydronic 16
Hydronic 24
Hydronic 30
Hydronic 35

Навіщо потрібні рідинні обігрівачі Eberspacher?

Пристрої цього типу виконують дві основні функції. З одного боку, вони підігрівають двигун і спрощують його старт, з іншого – створюють у салоні транспортного засобу комфортні кліматичні умови.
Всі опалювачі Eberspacher працюють незалежно від двигуна і вбудовуються в його контур водяного охолодження. Енергія, яку виробляє пристрій, передається на теплообмінник авто, після чого тепле повітря природним чином (через існуючі в машині повітряні канали) надходить у салон. При цьому залишкове тепло використовується для підігріву двигуна. Варто відзначити, що влітку Eberspacher Hydronic можна використовувати як автономну вентиляційну систему.

Рідинний обігрівач Eberspacher Hydronic: на яку машину можна встановити?

Все обладнання представленого виробника відрізняється універсальністю. Завдяки цьому, обігрівачі Еберспехер успішно інтегруються практично у всі автомобілі, незалежно від їхньої марки та конкретної моделі.
Звертаємо вашу увагу, що встановлення обігрівачів має здійснюватись виключно професіоналами. Тільки такий підхід гарантує безпеку та довговічність експлуатації пристрою. Тому не варто експериментувати та зв’язуватися із сумнівними фахівцями. Просто звертайтеся до нас, в компанію, адже це запорука грамотного вирішення всіх питань, пов’язаних із монтажем опалювального обладнання Eberspacher.