Повітряні опалювачі Eberspacher Airtronic у Києві та Броварах на Starters.kiev.ua

Повітряні обігрівачі Eberspacher Airtronic

Наші сервісні майстерні пропонують повітряні обігрівачі Eberspacher, про якість яких знають уже у багатьох країнах світу. Вироби представленої компанії відрізняються надійною роботою та беззастережною безпекою.

je hzt fahrzeughersteller airtronic d4

Airtronic D2
Airtronic B4
 
aa8f33e155 Airtronic D4
D8LC
Airtronic D5

Повітряні обігрівачі Eberspacher та їх призначення

Пристрої цього типу використовуються для обігріву салону автомобіля. Вони не залежать від двигуна та працюють повністю в автономному режимі. Завдяки цьому створити комфортні кліматичні умови в машині можна задовго до того, як ви в неї сядете і заведете мотор. , вантажівок… З їхньою допомогою можна створити найбільш підходящі умови для роботи водія.

Як працює повітряний   обігрівач Eberspacher Airtronic?

Повітряні обігрівачі Eberspächer забирають холодне повітря із салону чи ззовні. Потім він нагрівається всередині пристрою та повертається назад усередину автомобіля. Всі обігрівачі даного виробника оснащуються таймером та (або) дистанційним керуванням. Це дозволяє підігріти повітря у салоні без фактичної присутності водія. На особливу увагу заслуговують інноваційні GSM-системи управління, які дозволяють включати і вимикати обігрівальні прилади Еберспехер, використовуючи мобільний або навіть стаціонарний телефон. Якщо вам набридло мерзнути в машині, обігрівачі Airtronic – це ідеальне рішення для вас! Тому скористайтесь пропозицією нашої компанії та обладнайте свій транспортний засіб надійною та безпечною системою опалення. Не довіряйте подібну роботу дилетантам, адже лише професійний підхід до цього питання гарантує успішну експлуатацію Eberspächer.