Заправка та Ремонт АвтоКондиціонера “Кільцева” Київ | СТО Альт Стар

Київ, вул. Велика Окружна, 4Г ⛳ Прокласти маршрут

Запис (067) 880-68-08, (044) 364-37-67. Діагностика без запису, приїжджайте

Консультації/Запис з 8:00 до 20:00

Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд – вихідний

СТО АльтСтар Київ "Окружна" Автокондиціонер призначений для створення оптимального мікроклімату в салоні вашого авто. Якість повітря, яке він виробляє, безпосередньо впливає на ваш стан здоров’я та самопочуття. Тому так важливо проходити своєчасну діагностику та ремонт автокондиціонера.

Діагностика на СТО Київ «Окружна» включає перевірку складу повітря, що кондиціонується, його максимальну та мінімальну температури, вологість, наявність сторонніх домішок і запахів та багато іншого.

Наші майстри визначають, наскільки ефективно працює апарат, і за потреби проводять корекцію. Можливо зробити діагностику всього автокондиціонера або лише його окремих складових. Повітря по салону має переміщатися без створення протягу. Його оптимальна температура становить від 19 до 21 градусів Цельсія, при рівні вологості 35-70%.

Ремонт автокондиціонера на автосервісі «Кільцева» в Києві проводиться досвідченими фахівцями і включає:

  • Заміну вентиля для заправки;
  • Заправлення автокондиціонера;
  • Заміну фільтрів;
  • Дезінфекцію системи;
  • Повну антибактеріальну обробку.

СТО Київ «Кільцева» знаходиться на території ДК «Дубки». Тепер якісне обслуговування вашого авто зовсім поряд! Клікайте по точці на карті та приїжджайте прямо зараз!

Якщо ви помітили неприємний запах у салоні авто при включеному кондиціонері, неможливість відрегулювати потрібну температуру або різке підвищення витрат палива – терміново приїжджайте до нас на діагностику та ремонт автокондиціонера. Наявність власного складу та високий рівень професіоналізму наших співробітників допоможе усунути проблему в найкоротші терміни.

У нас найоптимальніші ціни в столиці і ми приймаємо будь-які зручні для вас способи оплати. Працюємо за попереднім записом по телефону або у порядку живої черги. #Зарядженіпрацювати для Вас!

Повернутись до сторінки Автосервіс Окружна Київ