Установка автономного обігрівача Webasto у Києві та Броварах.

Автономний обігрівач WebastoОпалювачі встановлюються в автомобілях різних марок та комплектацій для забезпечення постійного припливу тепла у салон. Автономний обігрівач Webasto прогрівається буквально за лічені секунди після запуску двигуна. Особливо корисним цей пристрій буде для тих водіїв, які багато часу проводять за кермом, подорожуючи зимовими, засніженими дорогами. Фахівці відзначають, що обігрівач не тільки дозволяє водію та пасажирам почуватися комфортно в автомобілі при мінусовій температурі зовні, але й забезпечує кращу безпеку транспортного засобу та його тривалішу експлуатацію.

Встановлення автономного обігрівача Webasto

Він може бути встановлений у кабіні, вантажній частині або безпосередньо у салоні автомобіля. Він забезпечує обігрів простору незалежно від того, включений двигун чи ні. Це дуже зручно для постійної підтримки комфортної температури в салоні, особливо коли доводиться робити часті зупинки. До того ж, подібний агрегат суттєво економить паливо та не дозволяє двигуну зношуватися.

Купуючи автономний обігрівач, ви не тільки забезпечуєте собі комфортну їзду незалежно від погоди за вікном, але й дуже відчутно заощаджуєте свій бюджет, адже двигун, що працює спалює дуже багато бензину, та й до того ж регулярно викидає в атмосферу велику кількість шкідливих речовин. Автономний опалювальний прилад не потребує постійно увімкненого двигуна, тому він абсолютно безпечний для навколишнього середовища.

Встановлення, діагностика, ремонт, сервіс та обслуговування автономного обігрівача, можна провести на наступних СТО у Києві та Броварах:

СТО Альт Стар – Київ “Голосієво”

м. Київ вул. Голосіївська, 9.
Запис (096) 207-09-50, Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд – вихідний ⛳ Прокласти маршрут

СТО Альт Стар – Бровари “Кільцева”

м. Бровари вул. Чкалова, 7Б.
Запис (097) 936-60-98, Пн-Сб: з 9:00 до 18:00, Нд-вихідний⛳ Прокласти маршрут

Наша компанія пропонує великий вибір як автономних, так і дизельних обігрівачів різних потужностей та типів. Ми можемо запропонувати відповідні агрегати не тільки для легкових автомобілів, а й для рейсових автобусів, а також містких вантажівок. Фахівці, які працюють у нас, проконсультують кожного покупця за всіма основними нюансами, а також допоможуть встановити обігрівач у будь-яку марку автомобіля. У разі потреби – можливе здійснення заміни певної запчастини, а також повноцінний ремонт автомобіля.